אודות

החברה נוסדה על ידי רוקנשטיין עופר העוסק בענף התעופה הקלה משנת 1988.

 

תחילת דרכו של יופר רוקנשטיין התחילה בשנת 1988 כאשר עסק בענף גלשני האויר. תחום גלשני האויר בארץ היה הענף העיקרי בו אפשר לטוס עם כלי טייס ללא מנוע. הוא השתתף בתחרויות, ובליגה עם רמת טיסה גבוהה. לאחר פעילות של 4 שנים אינטנסיביות הגיעו לארץ מצנחי הרחיפה הראשונים, בה היה לו הזכות להתנסות בטיסה בכלי טייס בעל כנף רכה.

 

את תחום מצנחי הרחיפה למד על ידי התנסות בלבד, תחום זה היה חדש לגמרי בארץ. לאחר צבירה של אלפי שעות טיסה והדרכה, עופר הפך את ענף המצנחים לעיסוקו העיקרי. מאז ועד היום בוצעו על ידו אין ספור טיסות במצנחים רגילים ומצנחים ממונעים.

 

לפני כ- 15 שנים – נכנס עופר לתחום הטרקטורונים המעופפים. תחום זה נותן מענה לאנשים שרוצים לטוס גם כשאין תנאי רחיפה במצנח רגיל. הטרקטורון המעופף – הוא כלי טייס ממנוע דו מושבי אשר נחשב ככלי הטייס הבטוח ביותר בעולם מבין כלי הטייס הקלים. ניתן לטוס בו בכל ימות השנה – הטיסה היא באוויר הפתוח כך שאפשר להריח את ריח פריחת ההדרים, כלי הטייס מטפס לגובה של 500 רגל מעפ"ש תוך מס' שניות ואז ניתן לראות את כל  איזור השרון.

 

חברת שחף מצנחי רחיפה מעסיקה טייסים מהבחירים ביותר בארץ, וכמו-כן החברה משקיעה משאבים כספיים רבים בציוד חדיש ומתקדם ביותר ושמה דגש על בטיחות הטיסה.

 

לבירורים והזמנות: עופר רוקנשטיין - טל. 053-9419503